بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

برای افشای اطلاعات جدید جزئیات راه اندازی MIUI 15 آماده شوید

افشای اطلاعات miui 15 شیائومی

برای آخرین نرم افزار شگفت انگیز شیائومی، MIUI 15، که بر روی پلتفرم قوی اندروید 14 ساخته شده است، آماده شوید. با افزایش انتظارات، لو رفتن اخیر از Digital Chat Station هیجان را در میان طرفداران شیائومی برانگیخته است. این افشاگری یک ماه زودتر از آنچه انتظار می رفت، نسخه احتمالی MIUI 15 را در ماه اکتبر منتشر کرد.

این با عرضه پیش‌بینی‌شده Snapdragon 8 Gen 3 Soc تا پایان اکتبر و به دنبال آن رونمایی بزرگ از سری پرچم‌دار Xiaomi 14 در ماه نوامبر مطابقت دارد. اگر MIUI 15 به طور جداگانه توسعه یابد، ممکن است اولین آن با عرضه گوشی های هوشمند در ماه اکتبر همزمان باشد. خود را برای یک انتظار هیجان انگیز دو ماهه آماده کنید، که در یک رویداد بزرگ به نمایش گذاشتن سری Xiaomi 14 پر ویژگی در کنار ویژگی های پیشرفته MIUI 15 به اوج رسید. منتظر تجربه ای فراموش نشدنی باشید!


علاقه مندان به شیائومی، جزئیات هیجان انگیزی در مورد MIUI 15 آینده، پوسته سفارشی ساخته شده بر روی Android 14 در حال ظهور است. رویداد معرفی اخیر به ما نگاهی دزدکی به لوگوی MIUI 15 داد و انتظارات را برای آنچه در آینده خواهد آمد برانگیخت.

در حالی که به‌روزرسانی‌های طراحی در دست بررسی هستند، تأیید شده است که MIUI 15 قرار است اواخر امسال عرضه شود. نشت‌ها به ویژگی‌های جذاب اشاره می‌کنند، از جمله طراحی رابط کاربری جدید برای تجربه روان‌تر و تقویت‌کننده صدا که خروجی صدا را تا 200 درصد افزایش می‌دهد. منتظر یک کلیپ بورد پیشرفته برای کپی بدون درز متن، تصاویر و فایل ها باشید.

موتور لمسی نوید بازخورد لمسی واقعی را می دهد، در حالی که ویژگی های حفظ حریم خصوصی و برنامه ریزی هوشمندتر برای اولین بار ظاهر می شوند. بهبود مدیریت چندوظیفه ای قابلیت استفاده را بیشتر می کند.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

I am Mahdi Najjari. An SEO expert with more than 2 years of experience. I will help you find the best SEO path. currently i am senior ecommerce specialist at Mimalls, an online shop with xiaomi products.

دیدگاهتان را بنویسید